0

Shkendije Mujaj është vajza e cila së pari doli në skenë si këngëtare.

Por, këndimin e la pas, duke u promovuar pastaj me format e saj trupore, shkruan ORAvip.

Shkendija edhe më tutje vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e mbuluar dhe me stil sportiv ku po duket bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE