0

Loredana e Mozzik janë shumë të dashur për publikun.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se i kanë blerë vajzën një palë atlete shumë të bukura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE