0

Teuta Selimi është këngëtare shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e ftuar të këndojë, shkruan ORAinfo.

Teuta edhe pse është më pak aktive në skenë, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e grimosur për klipin e ri dhe kaq të bukur s’e keni parë ndonjëherë atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE