0

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

Sidoqoftë, Majlinda vazhdon të shfaqet shumë e lumtur, ku bën pastime të ndryshme në rrjetet socaile.

Majlinda po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur si ‘nuse’.

E veshur më një veshje të bukur, Majlinda shfaqet një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE