0

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite ishte një ndër më të pëlqyerat.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj provate krahas asaj profesionale.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, ajo ka postuar një video ku shihet se është bërë gati për dasmën që kanë bërë në shtëpinë e saj.

E veshur me fustna me shumë stil, Edona është shfaqur super joshëse.

Edhe pse me parë thuhej se Edona ishte shtatzënë, barku i saj ‘pet’ na dëshmon se raportimet e tilla nuk kanë qenë të sakta. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE