0

Meda dhe Lulja janë ndër qiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pasi Meda ka qenë shumë i angazhuar me mbrëmje dhe koncerte ,duket se ata kanë gjetur pak kohë edhe për pushim, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar në pushim në Tajlandë dhe nga atje kanë postuar foto nga më të ndryshmet, duke na treguar se sa shumë po e shijojnë pushimin.

E Sot ata kanë publikuar një foto nga pishina ku po shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE