0

Sellma Kasumovic është grimerja më e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur dhe e pëlqyer edhe janë kufijve kombëtarë duke u ftuar kështu t’i grimosë edhe emra shumë të njohur të botës së artit, përcjell ORAinfo.

Sellma është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e që shpesh e shohim në profilin e saj në Instagram.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon se e ka vizituar nëna në punë e Sellma e ka pritur atë me përqafime./ORAinfo/

SHPËRNDAJE