0

Hande Ercel është aktorja turke dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin.

Me rolet e saj arriti sukses të madh si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin, ‘Vajzat e Diellit’.

Para pak muajve ajo humbi nënën pas një beteje të gjatë me kancerin.

E sot, në ditën e nënës ajo publikoi foton më të veçantë me nënën e ndjerë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE