0

Roli i ‘Selinit’ në serialin e njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat e bëri të njohur aktoren turke Ecem Baltacı.

Ajo me këtë rol arriti sukses të madh duke u bërë kështu e njohur jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ajo u bë e njohur po me këtë rol.

Tani, mediat turke flasin për një lidhje të mundshme të saj me aktorinturk Çaglar Ertugul e që në serial luante rolin e ‘Jagizit’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE