0

Është një ndër aktoret më të bukura të Tuqisë.

Ajo mori personazhin kryesor në serialin shumë të popullarizuar,’Vajzat e Diellit’, përcjell ORAinfo.

Me rolin e ‘Selinit’ në këtë serial u bë e njohur edhe në publikun shqiptar.

Para pak muajsh nëna e saj ndërroi jetë nga një sëmundje e rëndë.

E tani, ‘Selini’ duket se e ka marrë veten dhe ka filluar xhirimet për një serial të ri./ORAinfo/

SHPËRNDAJE