0

Ecem Baltaci është aktorja shumë e njohur turke.

Me rolet e saj, ajo arriti të jetë shumë e njohur si në publikun turk ashtue edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ,.’Selinit’ në serialin shumë të njohur turk, ’Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Pasi ka përfunsduar seriali duket se ‘Selini’ ka ndryshuar aq shumë sa mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE