0

Berk Atan është një prej aktorëve më të bukur të kinematografisë turke.

Me rolet e tij u bë i njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Selimit’ në serialin, ‘Vajzat e Diellit’.

Ai është shumë i përfolur për jetën e tij private e sidomos për lidhjet.

Së fundi mediat turke flasin për një lidhje shumë serioze të tij, dhe ajo duket të jetë një ndër më të bukurat e Turqisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE