0

Seldi Qalliu është këngëtari nga Shqipëria e që u bë I njohur për publikun për një periudhë shumë të shkurtër.

Që nga atëherë ai ëshë shumë I përfolur në media e në public e sidomos për lidhjet e tij, përcjell ORAinfo.

Seldi së fundi u përfol shumë në media pas ndarjes së tij me këngëtaren, Mimoza Shkodra, me të cilën ishte I fejuar për pak muaj.

E sot, Seldi festoon ditëlindjen dhe ndonëse duket më i ri, ai sot mbush 32 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE