0

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu po vazhdojnë ende të jenë dy prej personazheve më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ata kanë qenë të fejuar për pak muaj dhe si fejesa ashtu edhe ndarja bënë bujë të madhe në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes Mimoza vazhdon të shfaqet me pamje ‘përfekte’ dhe gjithmonë joshëse.

E sot, në ditën kur Seldi ka ditëlindjen, Mimoza ka vendosur ta postojë një fotografi me fustan të bardhë.

Por pse pikërisht në këtë ditë kur Mimoza dhe Seldi viteve të kaluara festonin bashkë, ajo veshi një fustan të bardhë?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE