0

Seldi Qalliu është këngëtari i mirënjohur nga Shqipëria.

Përveç muzikës që bën, Seldi është tejet i përfolur sidomos për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Seldi ka qenë i fejuar për pak kohë me këngëtaren e mirënjohur dhe pas ndarjes duket se ai i ka hapur rrugë aventurave të reja.

Mbrëmë, ai ka publikuar një foto ku shfaqet pranë një vajze e që ngjall dyshime se janë më tepër se sa shokë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE