0

Cagatar Ertugrul është një prej aktorëve më të pëlqyer nga kinematografia turke.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale, është roli i Jagizit në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jagizi është shumë i përfolur sidomos për jetën e tij private.

Së fundi, mediat turke flasin për një lidhje të tij me aktoren e njohur Afra Saracoglu e që në seria luante rolin e ‘Exhes’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE