0

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAvip.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Edhe në natën e Viti të Ri, ajo e ka kujtuar Arianin.

Merita sot ka prekur të gjithë me postimin e fundit për bashkëshortin tashmë të ndjerë./ORAvip/

SHPËRNDAJE