0

Nazan Kesal është ndër aktoret më profesioniste të Turqisë.

Ajo është e njohur edhe në publikun shqiptar me rolin e saj intersant të Faziletit, përcjell ORAinfo.

Aktorja është tejet e komentuar që nga paraqitja në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Ndonëse duket shumë më e re, Fazilet tani është një 50-vjeçare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE