0

“Sasa” ia bën këtë dhuratë romantike afrikanit.

Jemi në prag të festave, dhe të gjithë të dashuruarit kujdesen që ti bëjnë dhuratat më të mirat partnerëve të tyre.

Ngjashëm po veprojnë edhe çifti më i ri i showbizit, ku edhe pse gjinden larg njëri tjetrit, po e shprehin dashurinë përmes rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

“Sasa” me një shpirt artistik ka vendosur ti dhurojë një kartolinë të dashurit, në të cilën ka bashkangjitur një imazh të tyre duke e zbukuruar me drita.

I menjëhershme ishte edhe reagimi i Keithit i cili në gjuhën shqipe e falënderoj atë.

“Të dua zemër, Adriana Matoshi”, ka shkruar ish-futbollisti i Feronikelit në InstaStory.

SHPËRNDAJE