0

Adriana Matoshi e njohur i ‘Sasa’ del me të bijën, dashuri si të dy motrave.

Adriana Matoshi është një nga aktoret më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo mori simpatinë e audiencës veçmas me rolin e saj në serialin komik “O Sa Mirë”.

Por, krahas sukseseve në profesionin e saj, aktorja nga Gjilani komentohet edhe për jetën private.

Ajo madje nuk heziton të ndajë momente dashurie e kujdesi edhe me fëmijët e saj. Së fundmi vjen me disa fotografi të ëmbla me vajzën e saj të madhe, Kaonën e cila gjithashtu po shkon hapave të saj.

SHPËRNDAJE