0

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAvip.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë

Në fotot e fundit ajo shihet në rrugë e veshur me lëkurë dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE