0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAvip.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sara se fundmi ka publikuar disa video ku shfaqet duke u grimosur vet.

Dhe përfundimi është si në videon e fundit… /ORAvip/

SHPËRNDAJE