0

Sara shkon te frizeri bashkë me vajzën, vjen me poza para pasqyrës.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ata bashkë me vajzën janë kthyer në Kosovë.

E sot, Sara ka publikuar një foto ku tregon se ka shkruar te frizeri bashkë me vajzën.

Nga atje, ajo ka ndarë një foto me ndjekësit.

SHPËRNDAJE