0

Sara e pikëlluar pas vdekjes së gjyshit të Ledrit, publikon pamje shumë prekëse

Sara dhe Ledri janë një prej çifteve më të përfolura të show bizzit vendor.

Sot familja e tyre mori një lajm shumë të keq, përcjell ORAinfo.

Gjyshi i Ledrit ka ndërruar jetë, e Sara duket shumë e pikëlluar.

Ajo ka publikuar disa pamje shumë preksëse.

Në këto pamje ajo ka ndarë momente të bukura bashkë me të.

SHPËRNDAJE