0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Poem blu është emri me të cilin Ledri e Sara e kanë pagëzuar vajzën e saj.

Sonte ajo ka publikuar një moment shumë emocionues pas lindjes./ORAvip/

SHPËRNDAJE