0

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit të njohur kosovar, Ledri Vulës, përcjell ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/sara-mp4-3″]

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Mbrëmë ka organizuar një “baby shower” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

Sot, ajo ka postuar një foto me nënën e saj, e të dyja po duken si të ishin motra. /ORAvip/

SHPËRNDAJE