0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E se fundmi Sara ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë. E veshur krejt pinkë, Sara po duket shkëlqen në këtë imazh.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ të dashurin e saj, Ledri Vulën. /ORAvip/

SHPËRNDAJE