0

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAvip.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Sonte ajo ka organizuar një “baby shower” dhe wshtw pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen./ORAvip/

SHPËRNDAJE