0

Ja çka i bën fytyrës Sara Hoxha.

Sara Hoxha tanimë ka kohë që është shndërruar në personazhin më të përfolur mediatik.

Partnerja e Ledri Vulës goxha shpejt është ambientuar me famën, duke u bërë mjaft e zëshme, shkruan Kosovarja.

Sidomos gjatë kësaj kohe sa është shtatzën e gjithë vëmendja është kthyer nga ajo dhe Ledri, të cilët do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara sot ka ndarë një imazh të lezetshëm ku ka përdoru një filter duke e bërë fytyrën e saj me lula.

Meqë është ende në shtrat çfarë tjetër të bëjë?

SHPËRNDAJE