0

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin.

Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të pare dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh të disa muajve më parë me Ledrin.

Sara po bëhet nostalgjike teksa po pret të lindë vajzën.

SHPËRNDAJE