0

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAvip.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sara nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se ka dal në rrugë. E veshur goxha transparente Sara po duket shumë provokuese në këtë imazhm.

A e teproi me këtë veshje në publik Sara, këtë gjykojeni vet..! /ORAvip/

SHPËRNDAJE