0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është menjëherë pas dushit dhe po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE