0

Publikohen fotografitë e familjes Vula nga pushimet luksoze

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka filluar pushimet luksoze bashkë me familjene tij.

Ai bashkë me Sarën dhe vajzën e tyre, Poem Blu, kanë vendosur që këto pushime të jenë ende më të veçanta, teksa udhëtuan drejt Dubait.

Nga atje, çifti publikuan edhe fotografitë përrallore të cilat menjëherë u bënë pjesë e medieve rozë.

Më poshtë, pamjet:

SHPËRNDAJE