0

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAvip.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

E para lindjes Sara po përgatitet për t’u bërë nënë për herë të parë.

Sot, ajo ka blerë veshje për vajzën.

E këtë moment Sara nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE