0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën nuk ka dalur shumë mirë, por gjithsesi e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE