0

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku na tregon qe sapo ka dal nga fizerka.

Me look të ri dhe me grim të bukur, Majlinda po duket super joshëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE