0

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika dhe nga Kosova për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë, imazhe të të cilit i shohim në fotografitë që i poston pothuajse çdo ditë Vesa.

Vesa se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet që sapo ka dal nga frizerka. E grimosur shumë, Vesa duket krejt ndryshe. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE