0

Ariana Fezjullahu po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahut është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar mirë të frizerka. Por gjithë vëmendjen e marrin vathët dhe unaza e saj të shtrenjta.

Për me tepër shikoni foton. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE