0

Gresa Behluli ka vendosur që të gjithë fustanet e saj t’i shesë.

Paratë e mbledhura nga shitja e tyre do të shkojnë për bamirësi, përcjell ORAinfo.

Ajo tani ka filluar t’i prezantojë fustanet që i ka për shitje dhe secili po duket më i bukur se tjetri.

Gresa po e shet edhe këtë fustan që e bleu këtë fustan që e bleu për mbrëmjen që ishte prezente para pak ditëve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE