0

Safete Mustafa është knëgëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer për publikun.

Ajo dhe motra e saj, Sahidja u bënë të njohura për publikun si motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Safetja u përfol shumë në publik sidomos në kohën kur ndërroi jetë burri i saj.

Ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale e sot ka postuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga frizerja dhe duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE