0

Safete Mustafa është këngëtarja shumë e dashur kosovare.

Ajo dhe motra e saj Sahidja njihen në publik si Motrat Mustafa dhe këngët e tyre janë tejet të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Përveç me këngët e saj Safetja komentohet shumë edhe për jetën private.

Ajo së fundi ka shkuar në pushime me burrin dhe vajzat.

E veshja e saj si ‘adoleshente’ është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE