0

Safete Mustafa është një prej këngëtareve më të njohura të muzikës popullore.

Ajo së bashku me motrën e saj Sahiden njihen në publik me emrin Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Safetja është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.

Këto ditë ajo ka shkuar në pushim me burrin dhe vajzat e është vajza e saj Elsa ajo që po merr gjithmonë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE