0

Gruaja e Sabriut është shumë e dashur për publikun.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Duket se gruaja e Sabriu Fejzullahut është mjaftë e kujdesshme.

Sot përmes një InstaStory ajo ka treguar mëngjesin që ka përgatitur për familjen e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE