0

Berk Atan është emri i aktorit që mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj që në paraqitjen e tij të parë.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale të tjerë, në publikun shqiptar u bë I njohur me rolin e ‘Savashit’ në serialin ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Ai poashtu konsiderohet si një ndër aktorët më të bukur turk dhe një ndër më të përfolurit për jetën private.

‘Savashi’ pas përfundimit të serialit duket se ka ndryshuar shumë duke rritur flokët, dhe me këtë pamje mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE