0

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi fillimisht u bë e njohur si aktore.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ryva është njëra ndër femrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar, e cila tregohet mjaft aktive me projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë nga publiku, shkruan rtv21.

Ryva Kajtazi ka arritur shumë shpejt depërtimin në skenën muzikore. Për opinionin e gjerë ishte bërë e njohur sa ishte pjesë e grupit “Hana Band”.

Më pas Ryva karrierën e saj e vazhdoi solo, duke sjellë vazhdimisht projekte të reja. Prej kohës kur Ryva ishte pjesë e grupi” Hana Band” ka bërë një transformim tejet të madh dhe vështirë se mund të njihet.

Me transformimin të pazakonshëm, këngëtarja 38 vjeçare tani ka arritur majat e bukurisë dhe ndryshimet e saj vërehen dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup. Më poshtë iu sjellim disa fotografi të Ryvës të realizuara kohë më parë.

SHPËRNDAJE