0

Alban Mehmeti dhe gruaja e tij Fjolla po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Ata tani janë të martuar dhe kanë dy djem, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjte sociale dhe nuk mungojnë me postime të ndryshme nga jeta e tyre.

Sot, Albani ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me familjen, por është pamja e Fjollës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE