0

Adelina Tahiri është këngëtarja nga Shkupi e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton që pothuajse gjithë jetën luksoze ta ekspozojë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se burri ia ka blerë një palë këpucë shumë të shtrenjta dhe që do I donte çdo femër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE