0

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

U bë e njohur fillimisht si aktore për t’u bërë më vonë një këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ryva komentohet shumë sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

Mbrëmë, ajo ka qenë e pranishme në një festë ku shkoi e veshur në komplete shumë të bukura mirëpo, fundi ka qenë shumë i shkurtër dhe nuk jemi mësuar ta shohim kështu Ryvën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE