0

Ryva Kajtazi është këngëtarja dhe aktorja shumë e pëlqyer shqiptare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar në Instastory një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë dhe buzët e saj të kuqe po marrin gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE