0

Ryva Kajtazi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo tani është më pak aktive më këngë të reja, mirëpo është shumë e angazhuar në mbrëmje e koncerte, shkruan ORAinfo.

Krahas kësaj, ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo ka qenë e pranishme në kanagjegjin e Gresës, ku u duk tejet bukur me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE